کاملترین گالری ساعت!

در وب سایت گالری ساعت طهرانی سعی بر این بوده است که کاملترین مجموعه ساعتهای برندهای معتبر در اختیار کاربران قرار گیرد تا با این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه های کاربران، بتوانند کاملترین و متنوع ترین مجموعه ساعت را در دسترسی خود داشته و از میان ساعتهای موجود، ساعت مورد علاقه خود را انتخاب نموده و به راحتی خریداری نمایند.

 

کالای اصل را تحویل بگیرید!

مجموعه ساعتهای گالری ساعت طهرانی تنها ساعتهای اصل (اورجینال) را به کاربران خود پیشنهاد می کند و در وب سایت ارائه می دهد. تمامی ساعت های ارائه شده توسط این وب سایت با برگه فاکتور به شرط اورجینال تحویل مشتری می گردد.

 

گارانتی تا 3 سال

ساعتهای ارائه شده در گالری ساعت طهرانی همه دارای برگه گارانتی معتبر بوده و بسته به برند و نوع ساعتها از یک سال تا سه سال گارانتی کامل تعمیرات به آنها تعلق می گیرد.

 

سرعت در تحویل کالا

پس از تکمیل مراحل سفارش و خرید کالا، ساعت یا ساعتهای خریداری شده توسط مشتری حد اکثر در مدت زمان 24 ساعت در مراکز استانهای ایران تحویل خواهد شد.

 

تحویل رایگان کالا

هزینه حمل و نقل سفارشات شما که از وب سایت گالری ساعت طهرانی خریداری نموده اید، به صورت رایگان خواهد بود و شما هر جای ایران که باشید ساعت خود را رایگان خواهد بود و از طریق پست جمهوری اسلامی ایران کالای خود را دریافت خواهید نمود.